MEIZHOU WEIYOU WEAR-RESISTING MATERIAL Co., LTd.

  • Çin MEIZHOU WEIYOU WEAR-RESISTING MATERIAL Co., LTd. şirket Profili
  • Çin MEIZHOU WEIYOU WEAR-RESISTING MATERIAL Co., LTd. şirket Profili
  • Çin MEIZHOU WEIYOU WEAR-RESISTING MATERIAL Co., LTd. şirket Profili
  • Çin MEIZHOU WEIYOU WEAR-RESISTING MATERIAL Co., LTd. şirket Profili
  • Çin MEIZHOU WEIYOU WEAR-RESISTING MATERIAL Co., LTd. şirket Profili
Ana Pazar Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü Üretici, İhracatçı, Şirket ticaret, Satıcı
Markalar Weiyou
No. Çalışanları 100~300
Yıllık satış 100 Million-150 Million
Yıl kurulan 2004
İhracat p.c 60% - 70%

Giriş

 

Bir İnşaatçı, Komisyoncu Değil
Weiyou'dan dişli kutusu parçaları sipariş ettiğinizde, doğrudan kaynaktan sipariş vermiş olursunuz.Aracı yok, işaretleme yok, ek bekleme süresi yok.43.000 metrekarelik tesisimiz ve 10.000'den fazla bileşene sahiptir - ihtiyacınız olan doğru bileşeni stokta ve gönderilmeye hazır hale getirmemizi sağlar.

Çin MEIZHOU WEIYOU WEAR-RESISTING MATERIAL Co., LTd. şirket Profili 0

 

 

 

İhtiyacınız Olan Parçayı Bulun
Uzmanlığımız bilgimizde yatmaktadır.Hangi bileşenlerin hangi modellere uyduğunu gösteren kapsamlı bir veritabanımız var.Sektördeki uzmanlığımızla sizin için en uygun maliyetli çözümü bulabiliriz.
Weiyou'da doğru şanzıman parçasını bulmayı basitleştiriyoruz.Tek yapmanız gereken markanızı, modelinizi ve seri numaranızı vermektir ve bilgili Parça Uzmanlarımız, özelliklerinize ve bütçenize uyan doğru dişli kutusu parçası veya bileşeni ile sizi eşleştirecektir.

Çin MEIZHOU WEIYOU WEAR-RESISTING MATERIAL Co., LTd. şirket Profili 1

 Kaliteyle Yeniden İnşa Edildi
Ekskavatör redüktörü (dişli kutusu) bileşenleri, son 12 yılda ustalaştığımız bir sanattır.Bunu yalnızca en iyi Red Seal sertifikalı ağır hizmet teknisyenlerine ve uzmanlarına yatırım yaparak ve onlara en son eğitim, alet ve teknolojiyi sağlayarak yaptık.
Teknisyenlerimiz, valf plakalarını ve silindir bloklarını alıştırma, hassas takımlarla delik delme ve ölçme ve tahribatsız muayene (NDT) dahil olmak üzere hassas montaj prosedürlerini takip eder.

Çin MEIZHOU WEIYOU WEAR-RESISTING MATERIAL Co., LTd. şirket Profili 2

 

 

 

Kalite için Test Edildi
Bizim standardımız, orijinal fabrika spesifikasyonlarını karşılamak veya geçmektir.Tüm bileşenler, son teknoloji ürünü 500 hp elektrikli test tezgahımızı ve/veya yeni eklenen, tescilli valf test tezgahımızı barındıran Test Merkezimizden geçirilir.

Size bir parça gönderdiğimizde dayanıklı, güvenilir ve uzun ömürlü olacağından tamamen emin olmak istiyoruz.Bu nedenle tüm bileşenlerimizi 6 aylık parça garantisiyle de destekliyoruz.

 

Çin MEIZHOU WEIYOU WEAR-RESISTING MATERIAL Co., LTd. şirket Profili 3

 

 

  

Geçmiş

️Weiyou İnşaat Makinaları Ltd. Şti. 2004 yılında kurulmuştur. O zaman özel mülkiyette olup döküm ürünleri üretmektedir.2009'dan beri Weiyou, paletli ekskavatörler için nihai tahrikleri ve döner tahrikleri araştırmaya ve geliştirmeye başladı.Şimdi, Çin'deki ulusal standart konvansiyonel nihai tahrik ve dönüş tahrikinin en büyük tedarikçilerinden biriyiz ve bu alandaki özel “Çin'in Ünlü Ticari Markası”yız.

 

 

 

 

 

2004 yılında

Çin MEIZHOU WEIYOU WEAR-RESISTING MATERIAL Co., LTd. şirket Profili 0

 

Çin MEIZHOU WEIYOU WEAR-RESISTING MATERIAL Co., LTd. şirket Profili 1Çin MEIZHOU WEIYOU WEAR-RESISTING MATERIAL Co., LTd. şirket Profili 2

 

 

 

 

2020'de

Çin MEIZHOU WEIYOU WEAR-RESISTING MATERIAL Co., LTd. şirket Profili 3

Hizmet

Gelişmiş statik basınçlı döküm otomatik hatlarına, çeşitli gelişmiş ekipmanlara ve ithal işleme merkezlerine, CNC torna tezgahlarına, profesyonel Ar-Ge merkezi ekiplerine, buluş patentlerine ve özel ticari markalara sahibiz.Araştırma ve geliştirme, üretim, hassas işleme ve kazı makinesi aksesuarlarının montajının tamamlanması için tasarlanmış teknolojilerle güçlü teknik güçlerimiz var.Ve eksiksiz satış sonrası hizmet sistemimiz, müşteri rahatlığı için güçlü bir garanti sağlar.

Çin MEIZHOU WEIYOU WEAR-RESISTING MATERIAL Co., LTd. şirket Profili 0

 

 

WEIYOU SON SÜRÜŞ TEKLİFLERİ

OEM ve ODM Desteği

Nihai tahrik çözümünün farklı ihtiyaçlarını karşılamak için istikrarlı kalite ve güçlü Ar-Ge Merkezi.

 

1 yıl garanti

Her müşteri için 1 tam yıl garanti ile %100 yeni nihai tahrikler yapıyoruz.

 

3 Günde Teslimat

Popüler model türleri için yeterli stok tutuyoruz ve teslim süresini kısaltmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

 

Yüksek performans

Pazardaki nihai tahrik işinizi hızla büyütmek için Yüksek Performanslı Kompakt Nihai Tahrik.

 

Katı Kalite

IS09001 Kalite Kontrol Yönetimini işletiyoruz ve her nihai tahrikin önemli olmasını sağlamak için %100 test yapıyoruz.

 

100.000 Adet/Yıl

Otomatik işleme merkezi ile, zamanında tedarik sağlamak için yıllık üretim kapasitesi 100.000 adettir.

Ekibimiz

 Şirketin yaklaşık 300 çalışanı ve 60'tan fazla orta ve üst düzey teknik yöneticisi bulunmaktadır.Fabrikalarda, mağazalarda ve ofislerde çalışanlar dahil.Aşağıdaki fotoğraflar alayımızın toplu fotoğraflarıdır.Çin MEIZHOU WEIYOU WEAR-RESISTING MATERIAL Co., LTd. şirket Profili 0Çin MEIZHOU WEIYOU WEAR-RESISTING MATERIAL Co., LTd. şirket Profili 1Çin MEIZHOU WEIYOU WEAR-RESISTING MATERIAL Co., LTd. şirket Profili 2Çin MEIZHOU WEIYOU WEAR-RESISTING MATERIAL Co., LTd. şirket Profili 3

 

Mesaj bırakın